Digitálne rádiové odpočúvacie zariadenie „DPT“ – modul/kamufláž

Digitálne rádiové odpočúvacie zariadenie „DPT“ – modul/kamufláž

CENA s DPH: 31320.00 €
CENA bez DPH: 25056 €
VÝROBCA: Mudroch LABS ZÁRUKA: 24 MESIACOV

Popis výrobku

Výhodou digitálnych odpočúvacích zariadení je utajenie prenosu a obsahu prenášaných informácií pred náhodným alebo cieleným odpočúvaním treťou stranou (napr. rádioamatérom, firmou/zložkou realizujúcou OTP v danej lokalite…) a razantné zhoršenie možnosti odhalenia pri OTP v záujmovom priestore.

Vlastnosti:

  • Vysoká citlivosť mikrofónu a veľmi nízka úroveň vlastného šumu.
  • Vysoký dynamický rozsah (schopnosť spracovávať aj veľmi hlučné zvuky).
  • Systém elektronického maskovania "spread spectrum" a "frequency hopping".
  • Možnosť aktivácie režimu úspory energie "super save mode" v stand-by režime.
  • Rečový filter podporujúci vysokú zrozumiteľnosť.

Nami vyvinuté digitálne odpočúvacie zariadenie „DPT“ obsahuje niekoľko druhov elektronického maskovania a ochrany pred odhalením. Prenos je realizovaný v mikrovlnnom pásme 1,7-2,1GHz systémom spread spectrum / frequency hopping s maskovaním za konvenčný prenos. V konečnom dôsledku pri vysielaní odpočúvacieho zariadenia nie je v prehľadovom prijímači (scanneri) počuť žiadnu prevádzku, na jeho S-metre nie je vidieť žiadny signál, na spektrálnych analyzátoroch nižšej triedy je tiež ťažké tento druh prevádzky vôbec zaregistrovať a u spektrálnych analyzátorov vyššej a najvyššej triedy záleží úspešnosť detekcie na skúsenostiach obsluhy. Toto odpočúvacie zariadenie je možné diaľkovo vypínať a zapínať, pokiaľ nevysiela, tak nie je detekovateľné.
Dosah tohto odpočúvacieho zariadenia je závislý na podmienkach šírenia a môže sa pohybovať v rozsahu 50 – 500m na priamu viditeľnosť, alebo vďaka pracovnej frekvencii odrazom od iných objektov aj nepriamo.
Kamufláž tohto odpočúvacieho zariadenia riešime vždy individuálne, u tohto typu odpočúvacieho zariadenia je nutné vyberať spôsob kamufláže vždy tak, aby bolo zaistené pokiaľ možno napájanie z rozvodnej siete 230V.

Dopyt na produkt