UHF odpočúvacie zariadenie „UPT“ - modul

UHF odpočúvacie zariadenie „UPT“ - modul

CENA s DPH: 2106.00 €
CENA bez DPH: 1684.8 €
VÝROBCA: Mudroch LABS ZÁRUKA: 24 MESIACOV

Popis výrobku

Odpočúvacie zariadenie "UPT" je modul miniatúrneho analógového rádiového odpočúvacieho zariadenia (ploštice) - vysielača s vysoko citlivým mikrofónom Knowles, ktorý umožňuje odpočúvať všetko dianie v záujmovom priestore. Mikrofónny signál je spracovávaný špeciálnymi obvodmi, ktoré automaticky v závislosti na miere hlučnosti riadia citlivosť a aktívne umlčovanie zostatkových šumov. Vysielač pracuje na diskrétnych frekvenciách v pásme UHF, čo úplne vylučuje jeho zachytenie bežnými prijímačmi a tiež je vylúčené rušenie leteckej prevádzky, ktoré spôsobujú poloamatérske VHF (VKV) odpočúvacie zariadenia.

Vlastnosti:

  • Najcitlivejší odposluch dostupný na voľnom trhu.
  • Miniatúrne rozmery 8,5 x 4,5 x 27mm (anténa iba 5 x 33mm)
  • Stabilná vysielacia frekvencia v diskrétnom pásme UHF ().
  • Extrémne nízka úroveň vlastného šumu.
  • Napájanie 2,1-5,5Vdc.
  • Nízka spotreba vysielača

Pracovná frekvencia je veľmi stabilná (stabilizované SAW rezonátorom) a pri bežnej prevádzke nie je potrebné prijímač vôbec dolaďovať. Vďaka činnosti v UHF pásme má anténa rozmery len 5x33mm (antény pre VKV odpočúvacie zariadenia v leteckom alebo CCIR pásme musia byť dlhé niekoľko desiatok centimetrov). Výkon vysielača 20mW poskytuje v závislosti na podmienkach šírenia dosah 50m-1km. Rozsah napájacích napätí 2-5V umožňuje pripojenie na batérie s vyššou kapacitou, než poskytujú napr. 9V odpočúvacie zariadenia a tým pádom je možné dosiahnuť dlhšiu dobu prevádzky bez výmeny batérií.
Na požiadanie klienta je možné vyrobiť rôzne druhy či už kancelárskych, osobných alebo domácich kamufláží tohto odpočúvacieho zariadenia.

Dopyt na produkt